O firmie budowlanej z miasta Szczecin

Budowa domu - krok po kroku

Budowa własnego domu nie jest prosta. Wybierając sprawdzonego specialiste budowalnego zyskujemy czas. A doświadczenie jakie posiada firma, która będzie nam budowała dom - jest bezcenne. Ogrzewanie energoszędne to plus dla budżetu domowego.


Ogrzewanie Energooszczędne

Wykonane Realizacje

Już od ponad 10 lat dostarczamy różne elementy do budowy domów jedno lub wielorodzinnych. Naszymi głównymi produktami są elementy prefabrykowane takie jak ściany piwnic, ściany kondygnacji nadziemnych, stropy, stropy z ogrzewaniem i chłodzeniem oraz schody. W zeszłym roku razem z firmą Dennert Baustoffwelt dostarczyliśmy do Polski ponad 35 tyś.m2.

Naszymi klientami są osoby prywatne, które budują najczęściej sobie domy, mali deweloperzy realizujący takie inwestycje jak domki szeregowe lub bliźniaki oraz duże firmy developersko budowlane, które budują całe osiedla i liczy się dla nich czas i jakość dostarczanych produktów. Ale nie są to tylko odbiorcy w Polsce ! Dostarczamy prefabrykowane elementy na cały świat. Skandynawia, Dubai, Europa zachodnia, tam wszędzie są już nasze produkty.

Główną zaletą naszych produktów jest jakość oraz szybkość wykonania i dostawy gotowych elementów na budowę. Nasze biura konstrukcyjne w Niemczech oraz Polsce są zawsze w stałym kontakcie z inwestorem podczas projektowania i już w dwa tygodnie ( w zależności od pory roku) od akceptacji planów przez inwestora jesteśmy w stanie dostarczyć wyprodukowany na zamówienie produkt na miejsce inwestycji. Montażem zajmują się nasze wykwalifikowane ekipy, które zawsze radzą sobie z różnymi problemami wynikającymi podczas budowy. Przykładowo czas montażu stropu, w zależności od skomplikowania , to 500m2 w jeden dzień.

Jeżeli chcą Państwo zobaczyć jak działamy, bardzo prosimy o kontakt, postaramy się przedstawić aktualnie realizowaną inwestycję w Państwa okolicy.