O firmie budowlanej z miasta Szczecin

O nas

Nasza firma gwarantuje najlepsze oferty budowlane. Zajmujemy się kompleksową usługą budowy domów. Nasi specjaliści potrafią doradzić w każdej kwestii - Tak, aby klient był w stu procentach zadowolony. Z nami budowa domu staje się łątwijesza. Na naszej stronie www można znaleźć innowacyjne oferty. Jak działamy?


Budowa domu

Witamy na stronie Polsko - Niemieckiej firmy

Doradzamy jak wybudować energooszczędny dom oraz pomożemy w doborze materiałów do budowy domu. W naszej ofercie znajdą Państwo tylko i wyłącznie materiały renomowanych producentów z terenu Niemiec i Polski.

Prefabrykowane stropy, ściany i schody

Nasze długoletnie doświadczenie oraz wsparcie ze strony producentów prefabrykatów z terenu Niemiec i Polski, pozwala nam zaproponować Państwu produkty do budowy domu jednorodzinnego a także wielokondygnacyjnych obiektów wielorodzinnych. Jesteśmy w stanie dostarczyć w dowolne miejsce w Europie i nie tylko, dowolne prefabrykowane elementy przeznaczone do budowy małego domu lub dużych inwestycji mieszkaniowych.

Jeżeli są Państwo zainteresowani prosimy o przesłanie odpowiedniej dokumentacji projektowej, przygotujemy bezpłatnie ofertę.

Energooszczędne ogrzewanie i wentylacja.

Energooszczędny dom? Nie ma problemu! Wiemy z praktyki a nie tylko z teorii jak to zrobić. Takie elementy jak rekuperacja to coś niezbędnego w energooszczędnym domu. Pompa ciepła, jaki rodzaj, a może kocioł gazowy? Na takie oraz inne pytania odpowiedzą osobiście nasi instalatorzy z wieloletnim doświadczeniem.

Chemia budowlana, systemy ociepleń.

Poszukują Państwo materiałów do wykonania elewacji budynku lub do prac wykończeniowych wewnątrz budynku. Poinformuj nas o tym co potrzebujesz ! Chętnie przygotujemy ofertę.

Asortyment z kamienia naturalnego.

A może zajmujesz się aranżacją domów, ogrodów, terenów wokół budynku. Proponujemy Wam wszelkiego rodzaju produkty z kamienia naturalnego, Zaczynając od obudowy kominków, blatów kuchennych, parapetów zewnętrznych i wewnętrznych i kończąc na kostce brukowej, płytach chodnikowych, kamiennych donicach. Nasi dostawcy mogą dostarczyć produkty wykonane z kamienia naturalnego z całego świata


Masz pytania pisz dzwoń smiało. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. KONTAKT: Tel.: ☎ +48 501 019 737 ☎ mail: info@dennert-polska.pl - Zapraszamy do zapozania się z naszą bogatą ofertą.