O firmie budowlanej z miasta Szczecin

Budowa domu

Doświadczona firma budowalna służymy pomocą i swoją wiedzą na każdym etapie budowy enerogszcżednego domu, od momentu kosztorysu po wybór materiałów budowlanych. Jako firma posiadamy wieloletnie doświadczenie przy budowe różnego rodzaju domów.


Ogrzewanie Energooszczędne

 

Proponujemy Państwu budowę domu ze sprawdzoną i doświadczoną ekipą, która może się pochwalić szeregiem realizacji w Szczecinie i okolicach. Budujemy metodami tradycyjnymi ale także stosujemy różnego rodzaju prefabrykaty sprawdzonych polskich i niemieckich producentów, które znacznie przyśpieszają cały proces budowy domu.

Współpracujemy z doświadczonymi projektantami, geodetami, kierownikami budów. Pomożemy na każdym etapie budowy. Również przy pozyskaniu kredytu na finansowanie Państwa inwestycji.

Nie możesz znaleźć odpowiedniej działki pod budowę swojego domu, nasz zaufany doradca Ci w tym pomoże. Podpowiemy i doradzimy, jakie materiały i urządzenia stosować aby nowo budowany dom spełniał coraz surowsze przepisy dotyczące energooszczędności budynków. Jeżeli mają już Państwo wybrany projekt to zapraszamy, przygotujemy ofertę. A może masz swój wymarzony projekt domu w głowie? Nasz doświadczony architekt pomoże Ci go przenieść na papier. Jeżeli nie macie jeszcze wybranego projektu to zapraszam do zapoznania się z poniższym. Jest to idealny dom dla rodziny 2+2.

Taki lub podobne projekty możemy zaproponować w następujących cenach:
Stan surowy otwarty od 2400pln netto
Stan tzw. deweloperski od 4500pln netto.
Ceny liczone za m2 po podłogach.
Cena uzależniona od dobranych materiałów.
Cena obowiązuje do końca roku i po tym okresie może ulec zmianie.
Projekt ten po drobnych modyfikacjach będzie spełniał wymagania wchodzących przepisów dotyczących budowy domu do 70m2 w podstawie bez pozwolenia na budowę.

O firmie budowlanej z miasta Szczecin firma budowlana z miasta Szczecin usługi budowlane z miasta Szczecin